

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
ESQ-113-12-L-D
FLHR6C008C0
61304011821
SS-130-T-2-N
QSH-040-01-L-D-DP-A-K-TR
BTH-120-01-L-D-A-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00