

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 750 V |
| Series | AMPMODU MOD II |
| Contact Material | Bronze |
SEAF-20-05.0-S-04-1-A-K-TR
SQT-106-01-L-D
SSQ-106-01-G-D
SSQ-108-02-G-S
61001821821
SMM-116-02-S-S-K-TR
SEAF-20-05.0-L-06-2-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00