

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 6.35mm |
| Type | Header |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Series | Universal MATE-N-LOK |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Series Number | 643424 |
CLM-116-02-F-D
ESQ-110-13-L-D
A3A-8DA-2SV(71)
20021321-00014C1LF
SSW-105-01-S-S
SEAF-40-06.5-S-06-2-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00