

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SFMC-105-T2-S-D
UCC8-010-1-H-S-1-A
UEC5-019-2-H-D-RA-1
M80-8501242
HDASE102YD-000LF
FX15SC-51S-0.5SV
M22-7130642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00