

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SSW-103-01-G-D
ESQ-113-44-T-D
BCS-113-L-D-TE
HCSD-10-01-N
CES-113-01-T-D
61001621821
MMS-105-02-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00