

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
61300515721
20021321-00014C1LF
PTHF-130-03-M-Q-368
154809 / 154809-E
SMS-108-01-G-S
62202821821
SEAF-30-05.0-L-06-2-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00