

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Connector |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | Micro-MaTch Industrial |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 7-215460 |
UCC8-010-1-H-S-1-A
SFMC-105-01-L-D
FX6-20S-0.8SV(71)
61302821821
FLE-110-01-G-DV-P
M20-7832046
SL-132-T-10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00