

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Dynamic 1000 |
| Pitch | 2.5mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
52601-G20-8LF
TMM-108-01-G-S-SM
T1M-15-F-SV-L-P
HTST-107-01-L-DV-P-TR
TFC-110-02-F-D-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00