

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Number of Fuses | None |
| Switch Type | None |
| Termination Method | Quick Connect |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 240 V |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Operating Frequency | 50 - 60Hz |
| IEC Connector Type | C19, C20 |
| Width | 82.5mm |
| Depth | 152.5mm |
| Height | 55mm |
FN393-2.5-05-11
DD12.1111.111
5-6609107-4
DD12.1321.111
DD11.0121.1110
BZV01/A0620/02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00