

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Number of Fuses | 2 |
| Fuse Size | 5 x 20mm |
| Switch Type | None |
| Termination Method | Spade |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Operating Frequency | 50/60Hz |
| IEC Connector Type | C14 |
1-1609112-4
FN9290B-1-06
FN393-1-05-11
FN9222R-20-06
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00