

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54mm |
| Termination Method | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Housing Material | PET |
| Current Rating | 1A |
| Dimensions | 50.8 x 4.4 x 2.54mm |
| Depth | 2.54mm |
| Length | 50.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Width | 4.4mm |
801-87-011-10-001101
712-87-103-41-001101
831-87-009-10-001101
399-87-103-10-003101
310-87-111-01-640101
851-87-008-10-001101
712-87-104-41-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00