

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Pin Type | Turned |
| Pitch | 2.54mm |
| Row Width | 7.62mm |
| Frame Type | Open Frame |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1A |
| Orientation | Vertical |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Housing Material | PBT |
| Contact Material | Beryllium Copper |
W3164/607TRC
POS-320-S001-95
110-87-632-41-105101
110-87-320-41-105101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00