

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Pin Type | Turned |
| Pitch | 2.54mm |
| Row Width | 7.62mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3A |
| Length | 22.86mm |
| Width | 10.16mm |
| Depth | 3mm |
| Dimensions | 22.86 x 10.16 x 3mm |
| Voltage Rating | 60 V ac/dc |
| Minimum Operating Temperature | -40 (Tin Plated) °C, -55 (Gold Plated) °C |
| Maximum Operating Temperature | +105 (Gold Plated, Tin Plated)°C |
| Housing Material | Thermoplastic |
POS-422-S001-95 X30
A 24-LC/7-T
POS-320-S001-95
IC26V-1603-GG4
AR 28 HZL-TT
AR 08 HZL-TT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00