

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
KPT02E10-6P
CA02COM-E20A48S-B
KPT02E16-26P
D38999/20FB2SN
MS3106E14S-2S
D38999/20ZF32SN
451 02E 1419S 50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00