

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3106A22-14P-HD
TV07RW-13-98SN(W52)
MS3106A18-1PX
TV06RW-15-35SN(W52)
UTS6JC12E14P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00