

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24ZF32PN
D38999/20FB98PN
LJT07RT1135P014
MS3102A-18-1S
PT06E-20-41P(SR)(072)
PT06A-10-6P(SR)
D38999/26WE6SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00