

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 08 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8TA |
| Colour | Black |
| Shell Plating | Black Zinc Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
62GB-50T14-05SN
MS3476A20-39S
UTS6JC14E18S
D38999/24ZA35SN
SCE2-ZN-76A07-12SN-001
62GB-57A14-04PN
8LT015B35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00