

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
UT071823SH6
932843100 CM 02 E 14S-5 P
N/MS3106B20-15P
D38999/20FE35SN
97B-3106A10SL-3S-HD
62GB-16J08-33PN-760
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00