

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24WB98SN
45106A106PPG50
97B-3106A16S-1S-HD
85107R123P50
62GB-12E12-10PN
PT06A-16-8P(SR)
62GB-51T14-15PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00