

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/26ZB98PN
N/MS3106B14S-2S
SCE2-ZN-76A06-07SN-002
62GB-12E12-10PN
D38999/26FE35SN
97B-3106A22-14S-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00