

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
UT0W61832PH
MS3102A-16S-1P
D38999/24WC98PN
PT06E-14-18P(SR)
CA02COM-E28-15S-B
VG96912D20-41PN
UT0W01626SH6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00