

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-16J14-05SN
MS3476W16-26P
D38999/26WB2PN
85106J1626S50
ACS02E18-1P-472
MS3106E20-29S
D38999/20KE35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00