

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 04 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8STA |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Black Zinc Alloy |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3102A-10SL-3S
MS3476W8-33S-LC
PT01E-12-3P(SR)(072)
M83723/82W2028N
85102E106P50
62GB-56T10-06PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00