

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
KPT06F16-26P
SCE2-B-06K07-10ASN
D38999/26WC98SN
85106J1210S50
97-3101A-10SL-4P
45106A1832PPG50
85106J833S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00