

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
PT06E-12-8P(SR)(072)
62GB-57A12-14SN
M83723/75W2041N
8LT515B19SN
MS3106A-20-27P
LJT07RT1135P014
62GB-57A08-04PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00