

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 500 V dc |
| Shell Size | 3 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | 20GB-WM |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3102E22-14P
M83723/83G1005N
2M80101107ZNU623PA
62GB-56T08-33SN(416)
D38999/24WA35SN
D38999/26ZF35PN
2M80101102NF919SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00