

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
TV07RW-09-98SN(W52)
D38999/24ZE6PN
PT06A-16-8P
62GB-56T10-06SN
D38999/20WB2PN
D38999/24ZA98PN
AZ-17PMMP-QC8001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00