

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
M83723/75W1624N
TV06RW-11-98PA(W52)
D38999/20ZD35SN
UT071412SH6
VG95328M10-6SW
62GB-16F10-07SN-760
SCE2-ZN-06K08-19SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00