

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 48A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
D38999/24KC04PN
MS3102A-20-27P
MS3102E14S-2P
D38999/24ZC8SN
MS3475W8-33S-LC
CA02COM-E28-15S-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00