

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
D38999/20WB98PN
MS3106A-14S-6P
85106EC1419S5044
D38999/20WC98PN
62GB-51T08-33PN
933062100 CM 02 E 20-27 P
PT01A-10-6P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00