

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | PA66+25GF |
| Series | CM |
| Colour | Black |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
62GB-16F14-04SN-214
D38999/24ZD35SN
TV06RW1535S
SCE2-ZN-06K07-12SN
62GB-56T20-41PN
PT06A-12-8S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00