

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
85102E1412P50
PT02A-14-19S
N/MS3102A16-10P
TV06RW-11-98PA(W52)
D38999/24WA98SN
MS3106A-20-27S
MS3106E20-27SX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00