

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
932842100 CM 06 EA 20-7 S
62GB-56T12-10PN(416)
45106A1210PPG50
N/MS3106B18-10P
62GB-16F10-07SN-760
M39029/4-111
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00