

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 9 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
2M80100907ZNU1337PA
62GB-56T20-41SN
UT0W01419SH6
KPT02E10-6P
62GB-56T12-10SN
85102E84S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00