

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
451 06EC 1419P 50
D38999/20WF32SN
PT02A-12-10S
D38999/26WE35SN
PT06E-12-10P(SR)(072)
D38999/20ZD35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00