

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 12S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
932451100 CM 02 E 14S-6 P
MS3102E18-4P
PT06A-16-8P(SR)
97B-3100A16S-1P
MS3102A18-10S
MS3106A18-8PZ
PT02A-12-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00