

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
M83723/95W1005N
LJT07RT0998P014
62GB-57A12-10SN
MS3474W12-10S
PT06W-10-6S
85106EC1419P50
85136RG106S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00