

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.2 kV ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
2M80101102NF919SA
62GB-57A08-33SN
D38999/26FD35PN
MS3106A-10SL-4S
PT06A-10-6P
2M80500116NF1226SA
D38999/24FB98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00