

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 3A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Subminiature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TVP |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Colour | Green |
62GB-12E14-05PN
TV06RW-11-98PA(W52)
N/MS3102A14S-2S
62GB-16F12-08SN
MS3106E14S-1P
MS3106A22-2P
62GB-16F10-06PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00