

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Olive |
PT06E-14-19S(SR)(072)
MS3106A-22-14P
D38999/24WF32SN
LJT06RT1135S014
SCE2-ZN-01K07-12PN
45106A1419PPG50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00