

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3106E20-27PX
62GB-56T14-19PN
62LC-16F10-06SN(771)
MS3106A18-11P
MS3106E14S-6S
PT06E-10-6P(SR)
D38999/20ZF35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00