

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/24FD35PN
PT06E-14-12P(SR)(072)
UT071823SH6
DS3102E 10SL-4S
62GB-16F10-07SN
MS3106A-22-14P
85107A2041P5016
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00