

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
451 06EC 1419P 50
MS3106A-20-29P
62GB-56TG14-04PN(044)
D38999/20JF11PN
D38999/20ZF35SN
TV06ZN-13-35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00