

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Brass |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
62GB-56T14-04PN
PT01E-12-10S(SR)(072)
MS3102E22-19S
VG95234D-10SL-3SN
D38999/24WE6PN
2M80500307NF910SA
D38999/26WC35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00