

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62GB-16J10-06SN
62LC-16F10-06PN(771)
TV06RW-15-35PA(W52)
62GB-56T18-32SN
TV07RW1135S
D38999/24WA35PN
MS3106E20-27PX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00