

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
45106A1419PPG50
62GB-16F12-08PN
62GB-56T14-05SN
MS3101E10SL-4P
PT06E-14-15P(SR)
UTS6JC14E12P
MS3102E24-28P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00