

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | TV |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Colour | Green |
MS3106E18-12S
D38999/26FD35SN
MS3476W8-33P-LC
D38999/26FB2PN
62LC-16F14-12PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00