

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| Current Rating | 13.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | Luminus QuickConnect |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Housing Material | Polymer |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +160°C |
HR30-8P-12PC(71)
T4131412041-000
T4010008031-000
FLS6BS10N6P03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00