

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Subminiature |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP65 |
| Current Rating | 1.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | TRIAD 01 |
| Voltage Rating | 60 V ac |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
AHD10-6-12P
69994 RKCW/LED 4/7
AEGA113NN00000201000
933408100 ELWIST 3008 V
99-3376-110-04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00