

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 35 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 7.5 A, 13.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 200.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 35P |
| Series Number | AHDM06 |
EXP-0921/05/P
7000-12561-0000000
PX0921/04/P
BD-05RMMS-QC8001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00